В місті Мена діють ” місцеві правила приймання стічних вод у систему каналізації”.
Останнім часом різко збільшилась кількість різного роду «непотребу» що засмічує систему водовідведення міста. Вологі серветки, одноразові маски, рукавички, жіночі гігієнічні прокладки, пластиковий посуд, різного роду ганчір’я – це все в необмежених кількостях потрапляє до системи водовідведення і руйнує її.
Як результат через засмічення зупиняється робота окремих колекторів та випусків, не витримує навантаження та зупиняється обладнання каналізаційно-насосних станцій.
Роботи з відновлення пропускної здатності колекторів та ремонту обладнання каналізаційно-насосних станцій вимагають в реаліях сьогодення надзвичайно великих матеріальних та людських затрат.
Ще раз нагадуємо – каналізація не смітник ! Використовуйте її розумно, за її прямим призначенням.
Дирекція
ТОВ «Менський комунальник»
