ПОВІДОМЛЕННЯ ! СПОЖИВАЧАМ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ

У відповідності до рішення № 235 виконавчого комітету Менської міської ради від 25 листопада 2020 року ,ТОВ « Менський комунальник» повідомляє про введення в дію встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів на території міста Мена з 01 січня 2021 року в таких розмірах:

  • централізоване водопостачання   – 23,83 грн за 1 м.куб. з ПДВ;

централізоване водовідведення :

  • для населення – 42,06 грн.за 1 м.куб.з ПДВ;
  • для бюджетних установ та інших споживачів – 51,23 грн.за 1 м.куб.з ПДВ.

Дирекція ТОВ « Менський комунальник»

04 січня 2021 року

До уваги споживачів! В період з 19.10.2020 року по 22.10.2020 року підприємством буде проводена підготовка водопровідного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки.

У відповідності до плану підготовки водопровідного господарства міста Мена до роботи в осінньо- зимовий період 2020- 2021 років, з 19 по 22 жовтня 2020 року буде проводитись дезінфекція та промивання водопровідної системи міста та споруд на ній.

В зв”язку з цим, на окремих ділянках водопровідної системи можливі перебої з водопостачанням , наявність запаху залишкового хлору та осаду у воді.

Прохання мати на вказаний період запас питної води !

Згідно результатів аналізів . вода в мережі міського водогону відповідає вимогам діючого ДСаН ПіН 2.2.4-171-10 ” Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною”.

Увага!!! Жителям вул. Миру 12.10.2020року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Миру біля будинку №31. Водопостачання припинене 12.10.2020 року,водопостачання повністю відсутнє по вул.Миру. Прохання дожителів вулиці Миру запастися питною водою. Аварійно- відновлювальні роботи водогону будуть проводитись 13.10.2020 року, в зв”язку з великим насиченням грунту водою ,водопостачання буде відновлене по мірі виконання робіт. Просимо Вас з розумінням віднестись до ситуації що виникла.

Увага!!! Жителям вул. Миру 8.10.2020року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Миру. Водопостачання на період виконання аварійно- відновлювальних робіт буде повністю відсутнє по вул.Миру. Прохання дожителів вулиці Миру запастися питною водою. Аварійно- відновлювальні роботи водогону будуть проводитись 08.10.2020 року,водопостачання буде відновлене по мірі виконання робіт. Просимо Вас з розумінням віднестись до ситуації що виникла.

Увага!!! Жителям вул. Миру 28.09.2020року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Миру. Водопостачання на період виконання аварійно- відновлювальних робіт буде повністю відсутнє по вул.Миру. Прохання дожителів вищевказаних вулиць запастися питною водою. Аварійно- відновлювальні роботи водогону будуть проводитись 29.09.2020 року,водопостачання буде відновлене по мірі виконання робіт. Просимо Вас з розумінням віднестись до ситуації що виникла.

Увага!!! Жителям району Піщанівка- 17.09.2020року сталася аварія на ділянці водогону по провулку Сидоренка. 21.09.2020року локалізовано витік води( припинено водопостачання).Власником мереж водопостачання являється ТОВ ” Мена-Авангард”.На період виконання аварійно- відновлювальних робіт буде повністю відсутнє водопостачання по :вул.Армійська -від №40,вул.Сидоренка ,пров.Сидоренка,вул.Піщанівська,пров.Піщанівський,вул.Весняна,пров.Весняний,вул.Жукова з провулками. Прохання дожителів вищевказаних вулиць запастися питною водою. В зв”язку з великим насиченням грунту водою і великим ризиком обвалу траншеї при виконанні земляних робіт ,аварійно- відновлювальні роботи водогону будуть проводитись 22.09.2020 року,водопостачання буде відновлене по мірі виконання робіт. Просимо Вас з розумінням віднестись до ситуації що виникла.

Увага!!! Жителям вул. Гагаріна,Шкільна,Мічуріна 05.09.2020року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Мічуріна. Водопостачання на період виконання аварійно- відновлювальних робіт буде повністю відсутнє по вул.Гагаріна,Шкільна ,Мічуріна. Прохання дожителів вищевказаних вулиць запастися питною водою. Аварійно- відновлювальні роботи водогону проводяться сьогодні 05.09.2020 року,водопостачання буде відновлене по мірі виконання робіт. Просимо Вас з розумінням віднестись до ситуації що виникла.

Літня спека – період підвищеної уваги при виконанні газонебезпечних робіт

27 липня 2020 року близько 14 год. 30 хв. У Харкові на проспекті Гагаріна, 354 під час виконання ремонтних робіт у каналізаційному колекторі (Міські очисні споруди водовідведення № 2 Комплексу «Харківводовідведення») внаслідок отруєння парами газів загинуло чотири особи

З метою недопущення нещасних випадків та запобігання професійним захворюванням наголошуємо на необхідності посилення контролю за забезпеченням заходів для створення безпечних для життя і здоров’я працівників підприємств житлово-комунального господарства умов праці. В першу чергу Менська міська рада та Управління Держпраці в Чернігівській області звертає увагу на дотримання заходів із запобігання виникненню аварійних ситуацій під час експлуатації водопровідно-каналізаційного господарства і нагадуємо основні вимоги безпеки під час виконання газонебезпечних робіт, а саме:

– до роботи в колодязях систем водопостачання і водовідведення допускаються особи не молодше 18 років, які пройшли медичний огляд, навчання й перевірку знань; також має бути призначена особа. відповідальна за підготовку об’єкта до проведення газонебезпечних робіт і за безпосереднє проведення робіт;

– при направленні робітників на виконання робіт у колодязях, підземних комунікаціях відповідальні за проведення робіт керівники зобов’язані виписувати наряд-допуск із зазначенням небезпек і заходів захисту;

– при роботі в колодязях бригада повинна складатися не менше ніжі з трьох осіб: один працює в колодязі, другий – на поверхні, третій спеціально спостерігає за роботою в колодязі та у разі потреби надає допомогу працюючому;

– перед спуском у колодязь необхідно переконатися у відсутності його загазованості, для чого використовують газоаналізатори (індикатори газу) або лампу ЛБВК, відповідно до інструкцій заводу-виробника, а також у міцності скоб або сходів за допомогою жердини;

– лампу ЛБВК запалюють на поверхні, вдалині від відкритого колодязя; забороняється запалювати лампу в колодязях; 

– незалежно від результатів перевірки робітнику забороняється спускатися в колодязь і працювати в ньому без запобіжного пояса і палаючої лампи ЛБВК;

– при роботах в колодязях та інших підземних комунікаціях, де можуть скупчуватися вибухонебезпечні гази, дозволяється користуватися для освітлення акумуляторними ліхтарями напругою не вище 12 В; палити і користуватися відкритим вогнем в цих місцях забороняється.

Бригада, що виконує роботи в колодязях, повинна мати наступні запобіжні та захисні пристосування: індивідуальні запобіжні пояси на кожного члена бригади з лямками і мотузками, які пройшли попередні випробування (довжина мотузки повинна бути не менше ніж на 2 м більшою за глибину колодязя); мотузку з карабіном; сигнальний жилет, захисну каску; шланговий протигаз зі шлангом довжиною на 2 м більшим за глибину колодязя, але загальною довжиною не більше 12 м (категорично забороняється замінювати ізолюючий протигаз фільтруючим); дві лампи ЛБВК; акумуляторний ліхтар напругою не вище 12 В (категорично забороняється замінювати акумуляторний ліхтар джерелом світла з відкритим вогнем); ручний або механічний вентилятор; огороджувальні переносні знаки встановленого зразку; гаки та ломи для відкривання кришок колодязів; жердина або складна лінійка для перевірки міцності скоб.

Крім того, на підприємстві має бути розроблена Інструкція з охорони праці щодо організації та безпечного проведення газонебезпечних робіт. Вимоги безпеки повинні бути не нижчі від вимог, викладених у Типовій інструкції з організації безпечного проведення газонебезпечних робіт і Правил техніки безпеки при експлуатації систем водопостачання і водовідведення населених місць. В інструкції необхідно визначити систему контролю під час проведення газонебезпечних робіт та форму участі в них служби охорони праці.

Недотримання вимог основних нормативних документів, що регулюють питання проведення газонебезпечних робіт (НПАОП 41.0-1.01-79 «Правила техніки безпеки при експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених місць» і НПАОП 0.00-5.11-85 «Типова інструкція з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт»), призводить до виникнення аварійних ситуацій, втраті людського здоров’я та життя.

Дирекція ТОВ « Менський комунальник»

ОБ”ЯВА !!!

УВАГА!!!!! споживачам комунальних послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення !!!!!

За попередноью інформацією Менського РЕМ – 27.07.2020 року будуть проводитись ремонтні роботи на обладнанні підстанції ЗТП № 393 що знаходиться по вул.Чернігівський шлях.

В період з 9-00 до 17-00 27.07.2020 року буде відключене електропостачання КНС №1 .

В зв”язку з цим КНС №1 не зможе приймати стоки від споживачів .

ТОВ ” Менський комунальник”повідомляє споживачів, що 27.07.2020 року з 9-00 до 17-00 години буде відсутнє водопостачання на території м.Мена.

Просимо Вас на вказаний період запастись питною водою.