З Днем працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення !

Шановні працівники!

Вітаємо вас із професійним святом, днем житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

      Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

З повагою ,

Дирекція  ТОВ «Менський комунальник»

Шановні споживачі комунальних послуг!

  Українці навіть під час воєнного стану мають оплачувати комунальні послуги, незважаючи на тимчасове скасування штрафів та інших санкцій за несплату. Законодавчого дозволу не платити за комуналку немає, тому на порушників після закінчення війни чекатиме ціла низка неприємних сюрпризів.

   “Юридичний факт: у період військового стану постачальникам заборонено відключати споживачів за несплату комунальних послуг, а також нараховувати пеню та штрафні санкції.

   А ось про те, що можна не платити, юридичного факту немає. Більше того, якщо після перемоги у вас буде великий борг “Ви будете першими в черзі на відключення. Є й інші незручності. Наприклад, органи соцзахисту можуть відмовити в субсидії, якщо комунальні послуги не сплачені”,.

   Крім того, через накопичені борги можуть виникати й інші проблеми,  після закінчення воєнного стану:
-за борги можуть заарештувати карткові рахунки;
-комунальні підприємства можуть через суд та виконавчу службу стягнути майно;
-боржник може потрапити до реєстру.
  Тим, хто не може у воєнний час оплачувати рахунки через складну життєву ситуацію, потрібно звернутися до  комунального підприємства та повідомити про труднощі.

   Можна також звернутись до постачальника з проханням про реструктуризацію боргу

 Після вирішення боргових питань також варто оформити субсидію.

  Тим не менш, є низка винятків, коли справді можна не платити за комунальні послуги.

   Список таких винятків невеликий:
-якщо немає лічильників на  воду, а у квартирі чи будинку ніхто не живе: щоб плату не нараховували, потрібно звернутися до постачальника комунальної послуги з відповідною заявою про відключення водопостачання.
якщо житло зруйновано: про факт руйнування житла потрібно насамперед повідомити поліцію, виданий там документ також дозволить надалі підрахувати збитки та домогтися компенсації.

    Окрім того ,нагадуємо споживачам про своєчасність передачі показників лічильника.

    Абонентський відділ приймає показники лічильника до 30 числа (включно) зручним для споживача способом: телефоном,через особистий кабінет,СМС повідомленням.

   Після закінчення воєнного стану контролерами підприємства буде здійснено поквартирний та подворовий обхід з метою визначення коректності надання показників лічильників.

Увага споживачам!!! 17.02.2023 року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Виноградна,38. Водопостачання припинено 17 .02.2023 року о 06-00 годині.Водопостачання буде відсутнє частково по вулиці Паркова,Виноградна та Сіверський шлях,повністю по вул.Миру,вул.Богдана Хмельницького . Аварійно -відновлювальні роботи будуть проводитись сьогодні 17.02.2023 року.На період виконання аварійно- відновлювальних робіт необхідно тримати запас питної води.

Увага споживачам!!! 29.01.2023 року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Паркова,6. Водопостачання припинено 29 .01.2023 року о 08-00 годині.Водопостачання буде відсутнє частково по вулиці Паркова та Сіверський шлях . Аварійно -відновлювальні роботи будуть проводитись сьогодні 30.01.2023 року.На період виконання аварійно- відновлювальних робіт необхідно тримати запас питної води.

Увага споживачам!!! 18.01.2023 року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Українська. Водопостачання буде припинено сьогодні 18.01.2023 року о 09-30 годині.Водопостачання буде відсутнє повністю по вулиці Українська . Аварійно -відновлювальні роботи будуть проводитись сьогодні 18.01.2023 року.На період виконання аварійно- відновлювальних робіт необхідно тримати запас питної води.

Увага!!! 06.01.2023 року сталася аварія на ділянці водогону по пров.Сидоренка . Водопостачання буде припинено сьогодні 06.01.2023 року о 09-30 годині.Водопостачання буде відсутнє повністю по провулках-Сидоренка,Піщанівський,Весняний,Європейський та по вулицях- Піщанівська,Весняна,Європейська . Аварійно -відновлювальні роботи будуть проводитись сьогодні 06.01.2023 року.На період виконання аварійно- відновлювальних робіт необхідно тримати запас питної води.

Увага!!! 05.01.2023 року сталася аварія на ділянці водогону по пров.Сидоренка №3. Водопостачання буде припинено сьогодні 05.01.2023 року о 10-30 годині.Водопостачання буде відсутнє повністю по провулках-Сидоренка,Піщанівський,Весняний,Європейський та по вулицях- Піщанівська,Весняна,Європейська . Аварійно -відновлювальні роботи будуть проводитись сьогодні 05.01.2023 року.На період виконання аварійно- відновлювальних робіт необхідно тримати запас питної води.

Повідомлення про введення в дію встановлених тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення!

У відповідності до рішення №273 виконавчого комітету Менської міської ради від 20 грудня 2022 року, ТОВ «Менський комунальник» повідомляє про введення в дію встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів на території міста Мена з 01 січня 2023 року в таких розмірах :

* централізоване водопостачання – 32,27 грн. за 1 м.куб.

* централізоване водовідведення – 65,12 грн. за 1 м.куб.

                                                                                Дирекція

ТОВ «Менський комунальник»

                                                           «03» січня 2023 року

Увага!!! 26.12.2022 року сталася аварія на ділянці водогону по вул . Довженка.

Увага!!! 26.12.2022 року сталася аварія на ділянці водогону по вул . Довженка. Водопостачання припинено 26.12.2022 року. Водопостачання повністю буде відсутнє по вулицях:Сіверський шлях(частково), Довженка, Виноградна, пр. Виноградний, Миру, Б. Хмельницького, Транспортна, Бузкова,Миру,О.Кошового,Паркова. Прохання до жителів вулиць запастися питною водою.В зв”язку зі складністю аварії, проведення аварійно- відновлювальні роботи водогону будуть проводитись 26 та 27.12.2022 року, водопостачання буде відновлене по мірі виконання робіт. Просимо Вас з розумінням віднестись до ситуації що виникла.