Увага!!! 23.09.2025 року сталася аварія на ділянці водогону по вул.Олеся Гончара біля будинку №25. Водопостачання припинено сьогодні 23.09.2025 року о 12-00 годині.Водопостачання буде відсутнє повністю по частині вул. Олеся Гончара. В зв”язку з великим насиченням грунту водою,наявними іншими комунікаціями аварійно -відновлювальні роботи будуть проводитись 24.09.2025 року. На період виконання аварійно- відновлювальних робіт необхідно тримати запас питної води(водорозбірна колонка знаходиться по вул.Армійська,40)