ВАЖЛИВО ! Інформація для споживачів щодо повірки засобів вимірювальної техніки .

Шановний споживачу !

   ТОВ « Менський комунальник» повідомляє, що відповідно до п.1 ст.17 Закону України « Про метрологію та метрологічну діяльність » лічильники обліку води підлягають періодичній повірці , про термін якої зазначено в паспорті  лічильника ( для нових приладів )та в Свідоцтві про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

     У зв’язку з тим ,що закінчився строк міжповірочного інтервалу ( 4 роки) лічильника(ів), який(і) встановлений (і) у Вашому помешканні та до  01.03.2020 р.  Ви не надали інформацію (Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки) до абонентського відділу про проходження повірки лічильника(ів), розрахунок з  01.04.2020р за послуги з централізованого водопостачання ,водовідведення буде проводитись у відповідності до  Нормативів питного водопостачання  для споживачів ТОВ « Менський комунальник» затверджених рішенням виконавчого комітету Менської міської ради від 22 травня 2019 року  № 121.

     Покази лічильника води ,які не були повірені у вищезазначений строк ( в межах міжповірочного інтервалу),не можуть братись в розрахунок за надану послугу.

     Розпломбування та опломбування лічильників здійснює ТОВ « Менський комунальник».

      Повірку засобів вимірювальної техніки проводить:

1 . ТОВ «Водсервіс Плюс»   м.Чернігів ,вул.Бєлова ,2 ,тел.(022)673-999

2. ТОВ «Рівнестандарт» м.Мена – без демонтажу ,тел. 0509086456

3.ТОВ «Менський комунальник» м.Мена, вул.Чехова ,35

      Більш детально про повірку лічильників води – на офіційному сайті                       ТОВ « Менський комунальник»  https:// mk.cn.ua та  в квитанції на сплату.

                Телефон для довідок:  3-11-61